November 2017
M T W T F S S
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
plagát page 001

MAJSTER PALACINKA
Tatranský klub SZKC pod záštitou Spojenej školy v Ružomberku usporiadal 7. ročník celoslovenskej súťaže MAJSTER PALACINKA.
Tento rok sa súťaže zúčastnilo 26 družstiev z celého Slovenska napr. Bratislava, Zlaté Moravce, Michalovce, Humenné, Púchov, Horný Smokovec, Tatranská Štrba, Kežmarok, Poprad, Žilina, Bojnice... Zahanbiť sa nenechala ani naša škola, kde sa súťaž konala a tiež mala svoje želiezka v ohni.

Read more: MAJSTER PALACINKA

volby 

Mimoriadne rodičovské združenie  všetkých tried Spojenej školy bude dňa 12.10. 2016 o 15.00 hodine v Aule.

Program: voľba zástupcov rodičov do Rady školy. Účasť nutná.

Vedenie školy

 text3000  

Riaditeľ školy oznamuje, že podľa § 150 ods. 5 zákona č. 245/2008 Z. z. o výchove a vzdelávaní (školský zákon) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších prepisov a § 3 ods. 10 vyhlášky MŠ SR č. 231/2009 Z. z. o organizácii školského roka na základných školách, stredných školách, na základných umeleckých školách, na odborných učilištiach a jazykových školách v znení vyhlášky č. 518/2010 Z. z.

Read more: RIADITEĽSKÉ VOĽNO


 

eu erasmus 1 Stretnutie mladých v poľskom Wasilkówe Bez násazvu
 

Žiaci spojenej školy v Ružomberku nezaháľali ani počas letných prázdnin a v termíne od 12. – 18. 07. 2016 sa pod vedením Mgr. Mariána Šimkoviča a prostredníctvom neziskovej organizácie CARPE DIEM z Ružomberka, zúčastnili mládežníckej výmeny v Poľsku. 

Read more: Erasmus+ projekt v Poľsku

Trieda

back to school

 

Spojená škola, Scota Viatora 8, 034 01 Ružomberok

Podľa § 150 zákona č. 245/2008 Z. z. o výchove a vzdelávaní (školský zákon) a pedagogicko-organizačných pokynov pre školský rok 2016/2017 prebehne otvorenie školského roka v učebniach podľa nasledovného rozpisu:

05. 09. 2016 (pondelok) o 8,00 hod.

 Žiakom budú rozdané učebnice preto je potrebné si doniesť tašku.

 

 

Odbor

Učebňa

Podlažie

Triedny učiteľ

I. A

hotelová akadémia

kozmetik

AULA 3. podlažie Mgr. Zuzana Porubiaková
I. B

styling a marketing

manažment regionálneho CR

AULA 3. podlažie Mgr. Štefan Mojský
I. D

čašník, servírka

kaderník

AULA 3. podlažie Mgr. Alica Krejčová
I. F

kuchár

cukrár

AULA 3. podlažie Ing. Daniela Chrenková

I. G

 

obchodná prevádzka - OU AULA 3. podlažie Mgr. Božena Demková

I. H NŠ

 

spoločné stravovanie U 36 3. podlažie Ing. Miriam Boco Zigová

 

II. A

 

hotelová akadémia

kozmetik

manažment regionálneho CR

 

U 41

4. podlažie

Mgr. Martina Jadroňová

II. D

 

čašník, servírka

kaderník

U 31 3. podlažie Mgr. Ľudmila Eckerová

 

II. F

kuchár

cukrár

U 32 3. podlažie Mgr. Jakub Zjara

 

II. G

obchodná prevádzka - OU U 39A 3. podlažie PaedDr. Ľubomíra Pečková

 

II. H NŠ

spoločné stravovanie U 37 3. podlažie Ing. Daniela Durná

 

III. A

hotelová akadémia U 54 5. podlažie Mgr. Marian Šimkovič

 

III. B

kozmetik

manažment regionálneho CR

U 51 5. podlažie Ing. Katarína Buknová

 

III. D

čašník, servírka U 32 3. podlažie PaedDr. Ľubomíra Pečková

 

III. E

 

kaderník

cukrár

U 35 3. podlažie Ing. Miroslava Dechtárová

 

III. F

kuchár U 42 4. podlažie PaedDr. Richard Buroš

 

III. G

obchodná prevádzka - OU U 21 2. podlažie Mgr. Božena Demková

 

IV. A

hotelová akadémia U 52 5. podlažie Mgr. Lucia Líšková

 

IV. B

kozmetik

styling a marketing

manažment regionálneho CR

 

U 34

3. podlažie

Mgr. Daniela Dubovcová

 

V. A

hotelová akadémia U 33 3. podlažie Mgr. Elena Bellová