Exkurzia v Bratislave

Dňa 17. 6. 2019 sa opäť žiaci študijného odboru styling a marketing, ako aj manažment regionálneho cestovného ruchu - III. B - spolu so svojimi vyučujúcimi Mgr. Bellovou a Mgr. Dubovcovou zúčastnili na netradičnej exkurzii v módnom salóne Lýdie Eckhardt.      

Jej rodičia  pochádzajú z neďalekých obcí Likavka a Martinček. Táto módna návrhárka je známa nielen na Slovensku, ale aj vo svete, jej modely nosia známe osobnosti kultúrneho, spoločenského i politického života. Svoju tvorbu prezentuje aj na mnohých módnych prehliadkach doma i v zahraničí. Na poslednej módnej prehliadke v máji 2019 v Tatralandii sa zúčastnili aj naše žiačky Adela Majková a Rebeka Moravčíková z I. B zo študijného odboru styling a marketing, ktoré asistovali manekýnkam. Zaujímavosťou je, že jedna z manekýnok tímu Lýdie Eckhardt je naša absolventka Mária Piecková.

Táto známa módna návrhárka už navštívila našu školu v roku 2014. Na pamiatku našej škole darovala knihu „Bežať šťastiu oproti“ s osobným venovaním, v ktorej popisuje začiatky svojej úspešnej tvorby, svoj prístup k podnikaniu, svojim zamestnancom, ktorý je príkladom pre ostatných podnikateľov.

IMG 0864 IMG 0872

IMG 0870